Для створення підключення до Інтернету відкрийте вікно Панель управління, клацніть на значку Мережа та підключення до Інтернету, а потім на значку із мережею.

Щоб приступити до створення нового підключення, необхідно вибрати в головному меню команду Файл> Створити підключення або клацнути на посиланні Створення нового підключення, яка знаходиться в лівій частині вікна.

При виконанні будь-якого із зазначених дій відкриється вікно Майстер нових підключень. Прочитавши коротку інформацію про можливості майстра, клацніть на кнопці Далі.

У новому вікні слід вибрати тип нового підключення. Оскільки створюється підключення до Інтернету, виберіть перемикач Підключити до Інтернету і клацніть на кнопці Далі. У наступному вікні потрібно вибрати спосіб підключення до Інтернету. Виберіть перемикач Встановити підключення вручну і клацніть на кнопці Далі. У черговому вікні майстра потрібно вибрати тип пристрою, що підключається до Інтернету - в Нашому випадку Через звичайний модем. У наступному вікні в полі Ім'я постачальника послуг необхідно ввести ім'я постачальника послуг Інтернету - ІНТЕРТЕЛЕКОМ. Клацніть на кнопці Далі.

Введіть номер телефону - #777 і натисніть Далі. Тепер потрібно вказати ім'я користувача і пароль.

Ім'я користувача і пароль - IT (заголовними латинськими символами).

Після виконання зазначених дій клацніть на кнопці Далі для переходу до завершального етапу створення облікового запису.

Щоб додати ярлик створеного підключення на робочий стіл, слід встановити прапорець Додати ярлик підключення на робочий стіл. Клацніть на кнопці Готово, і робота програми Майстер нових підключень буде завершена.