Відкрийте меню Пуск. Потім зайдіть в Панель управління. За замовчуванням селектор режиму перегляду повинен бути встановлений як Категорія.

У розділі Мережа й Інтернет відкрийте посилання Перегляд стану мережі та завдань. Якщо селектор режиму перегляду встановлений як Дрібні значки, тоді відкрийте Центр керування мережами і загальним доступом.

Натисніть на посилання Налаштування нового підключення або мережі в розділі Зміна мережевих параметрів. Відкриється майстер підключення або мережі.

На першому кроці виберіть пункт Налаштування телефонного підключення і натисніть Далі. Введіть інформацію, отриману від постачальника послуг Інтернету.

Набирається номер - #777, Ім'я користувача і пароль - IT (заголовними латинськими символами). Поставте галочку в пункті Запам'ятати цей пароль. Назва з'єднання перейменуйте в - ІНТЕРТЕЛЕКОМ. Натисніть кнопку підключити.

Для того щоб винести ярлик підключення на робочий стіл необхідно зайти в Центр управління мережами і загальним доступом і відкрити вкладку Зміна параметрів адаптера. Натисніть правою кнопкою миші на створеному Вами підключенні і виберете Створити ярлик, підтвердіть створення ярлика на робочому столі.