Перед використанням будь-якого обладнання обов'язково прочитайте інструкцію по експлуатації та дотримуйтесь вказівок в ній.

Основною вимогою у використанні електроніки є дбайливе ставлення. Ніколи не наносьте механічне, хімічне або інший вплив на електроніку, це точно негативно позначиться на її роботі. Волога та бруд також негативно вплинуть на роботу пристрою, не допускайте попадання сторонніх речовин. Пам'ятайте, вся відповідальність лежить тільки на Вас і може вплинути на гарантійне обслуговування.


  1. Інструкція;

  2. Візуальне знайомство;

  3. Техніка безпеки;

  4. Чого не варто робити!

 

Інструкція

Завжди дотримуйтесь інструкції, яка укомплектована з пристроєм. У разі якщо пристрій поставляється без паперової інструкції, необхідно знайти її на офіційному сайті виробника і ознайомиться там. Також ми представили деякі інструкції на нашому сайті, ви можете з ними ознайомитися за цим посиланням - Інструкції.

 

Візуальне знайомство

Ознайомтеся, згідно з інструкцією, з усіма кнопками, індикаторами і піктограмами пристрою. Дана інформація допоможе вам як у використанні пристрою, так і в його налаштуванні. Девайс може мати як екран з відображенням всієї необхідної інформації, так і WEB-меню з більш широким доступом до налаштувань. Для доступу в меню ознайомтеся з інструкцією, в ній буде зазначено як туди зайти. 

 

Техніка безпеки

Завжди дотримуйтесь техніки безпеки при використанні будь-якої електроніки! Механічний та хімічний вплив, пил, волога і потрапляння рідин - ось головні небезпеки для електроніки і вашого пристрою. 

 

Чого не варто робити!

Пошкоджувати і недбало ставиться або використовувати (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т.п.);
Використовувати під час стихійних лих і природних явищ;
Користуватися в мережах з підвищенням або пониженням напруги або неправильним підключенням до електромережі;
Використовувати в дефектних або бракованих системах;
Використовувати товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;

 


Як ви могли зрозуміти з прочитаного, всього кілька правил: ознайомтеся з інструкцією по експлуатації та дотримуйтесь їй, дотримуйтесь техніки безпеки і дбайливо ставтеся з обладнанням. І тоді техніка служитиме вам багато років без нарікань.